שגרירי תקשורת

רכז תכנית שגרירי תקשורת: זוהר כוכבי
 
 הפרויקט לא פעיל בתשע"ט
 
ידע
בתכנית שגרירי תקשורת רוכשים התלמידים כלים טכנולוגיים במגוון רחב של תחומי תקשורת (צילום, עיתונות ואינטרנט). כלים אלו מסייעים להם בהשתלבות בחברה בעידן הדיגיטלי, המאופיינת בהצפה של מידע.
 
מיומנויות
במסגרת התכנית התלמידים מתנסים בפעילויות אישיות וקבוצתיות, תוך שימת דגש על למידה אוטונומית, זימון תנאים של שיתופי פעולה ועידוד היצירתיות. בתכנית מפתחים את האחריות האישית והחברתית בתחומים של מידע והשימוש בו.
 
הרגלי תודעה ולב
בתכנית שגרירי תקשורת יש רצון לפתח אצל התלמידים חשיבה ביקורתית והבנה של הסכנות והעוצמות הטמונות בשימוש בכלים הדיגיטליים. במקביל יש רצון לפתח אצל התלמידים יכולת לשימוש מושכל בכלים הדיגיטליים.
 
מהלך הפעילות
בתכנית עוברים התלמידים שיעורים עיוניים אודות מספר כלים מתוקשבים ומתנסים באופן פעיל ביצירת תוצרים מתוקשבים אישיים וקבוצתיים. במקביל יוצאים התלמידים לסיורים בהם הם לומדים כיצד התקשורת נעשית הלכה למעשה. בשנת הלימודים תשע"ח יצאו התלמידים לסיור במרכז המבקרים של ידיעות אחרונות ולמדו שם על דרך הפקת העיתון משלב הפקת הנייר ועד לתוצר הסופי.
 
תוצר סופי
בסיום שנת הלימודים תשע"ח תלמידי שגרירי תקשורת יצרו עיתון בית ספרי, שהוצג באתר בית-הספר וברשת החברתית פייסבוק (להלן קישור לעיתון שיצרו התלמידים: עיתון שגרירי תקשורת).
 
 
כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות